Alvatali asutajateks on mitmed tuntud Eesti ettevõtted, kelle eesmärgiks on pakkuda vabavaral põhinevaid lahendusi vähendades seeläbi litsentsikulusid ning austades tarkvarakasutaja privaatsust. Käesoleval lehel võite tutvuda meie liikmeks olevate äriühingutega kes on valmis teid aitama sülarvuti valikust kuni IKT-taristu arhitektuuri projekteerimiseni. Kui te ei tea veel täpselt mida te otsite siis palume ühendust võtta Alvataliga ning me leiame teile kõige sobivama ettevõtte.

Kui oled avatud lähtekoodiga aktiivselt tegelev ettevõte oled oodatud liituma Alvatali võrgustikuga. Selleks palume laadida alla liitusmisvorm, täida vorm LibreOffice'i abil, eksportida dokument PDF-iks, digiallkirjastada Eesti ID-kaardiga ning saata meile e-postiga aadressile info@alvatal.ee. Liikmeks astunud ettevõtted lisame automaatselt käesolevale lehele.

Võta ühendust Alvataliga » Laadi alla liitumisvorm »

Arvuti Traumapunkt OÜ

Meie motoks on: "Legaalne tark­vara ja kompetentne personal on stabiilse ning jätku­suutliku äri alus­taladeks!" Meie kliendid on valinud oma IT partneriks Arvuti Traumapunkti, sest ettevõte suudab pakkuda hooldus­teenust läbi mitme­külgse ja kompetentse personali. Arvuti Traumapunk on üks väheseid Eesti kapitalil põhinevaid IT ette­võtteid, kes on keskendunud toetama lisaks äri­tark­varale ka vaba tark­vara. Pakume IT alast arvutihooldusteenust Põhja-Eestis, Tartus, Pärnus ja Raplas 24h ööpäevas.

Loe lähemalt »

Active Systems OÜ

Active Systems OÜ on asutatud 2003. aastal Pärnus ja põhineb Eesti kapitalil. Active Systems OÜ eesmärgiks on pakkuda erinevaid IT alaseid teenuseid ette­võtetele ja teistele orga­nisa­tsiooni­dele. Meie peamisteks tegevus­vald­kondadeks on info­süsteemide loomine ja haldamine ning veebi­lahenduste projek­teerimine, juurutamine ning majutus. OÜ Active Systems klientide hulka kuuluvad Eesti Energia AS, Pärnu Linnavalitsus, Tallinna Ülikool, Tartu Ülikooli Pärnu Kolledž, AS Port Artur Grupp, Pärnu Konverentsibüroo, AS Eesti Krediidipank, jpt.

Loe lähemalt »

Stipit Solutions OÜ

Stipit pakub Odoo baasil ettevõtte ressursiplaneerimistarkvara, sisetelevisiooni lahendusi, Python tarkvaraarendust ning sardsüsteemide konsultatsioone.

Loe lähemalt »

Revnetek OÜ

Revnetek Systems koostab teie ettevõttele alati teie vajadusi ja huve silmas pidava lahenduse. Teenused, mille vastu enamik ettevõtteid huvi tunnevad ning milles tänu 14 aasta pikkusele kogemusele tugevad oleme, jagunevad laias laastus neljaks.

Loe lähemalt »

Küberpunk OÜ

Küberpunk osutab nõustamisteenust tarkvaraarenduse, integratsiooni ja infoturbe valdkondades. Eesti kõige asjalikum oskusteave kiipkaartide (ID-kaart, Mobiil-ID, NFC) ja PKI lahenduste osas.

Loe lähemalt »

Pingviinitiivul OÜ

Pingviinitiivul vabavaraliste kliendihaldusprogrammide paigaldust ja kohaldamist, tarkvara arendust, väikefirma võrkude planeerimist ning Linux serverite haldust. Arvutiteenuseid pakume fookusega Lääne-Tallinnas.

Loe lähemalt »

Intraflex OÜ

Intraflex OÜ on 2007 aastast Eesti IT-turul tegutsev oma ala ekspertide poolt loodud ettevõte, kelle eesmärgiks on pakkuda kiiret ja head infotehnoloogiliste lahenduste hooldust. Intraflex on spetsialiseerunud vaid IT-alaste teadmiste ja oskuste pakkumisele ning on seetõttu sama usaldusväärne ja erapooletu partner kui ärikliendi oma töötaja. Oleme oma professionaalse teenindusega tuntust kogunud nii rahvusvaheliste kui kohalike ettevõtete hulgas.

Loe lähemalt »

Nex Data Systems

Nex Data Systems on Pärnus arvutihooldust pakkunud oma klientidele juba üle 15 aasta. Aitame Teie servereid ja arvuteid töökorras hoida ka firmasse IT-spetsialisti palkamata. Teie arvutisüsteemide tõrgeteta töö garanteerivad meie spetsialistid. Meilt saate abi ka kõigis kodulehekülgi puudutavates muredes. Aitame luua nii uusi lihtsalt hallatavaid kodulehekülgi kui ka keerukamaid veebilahendusi. Samuti abistame juba olemasolevate kodulehekülgede uuendamisel ja täiendamisel. Pakume oma klientidele ka virtuaalserveri teenust veebilahenduste majutamiseks meie oma hostinguserveris. Veebilahenduste loomisel kasutame peamiselt Typo3 platvormi.

Loe lähemalt »

Zeroconf OÜ

Zeroconf OÜ peamine suund on vabavaraliste lahenduste ja koolituste pakkumine. Sageli inimesed ei tea palju erinevatest tarkvaraliikidest ning seetõttu on vajalik siin selgitustöö ja koolitus, et säästa tarkvaralitsentside pealt ja efektiivselt rakendada vabavaralisi lahendusi nii ärilistel eesmärkidel kui ka erakasutuses.

Loe lähemalt »

Koodur OÜ

Koodur OÜ on 2013 aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev firma, mis pakub keerukatele taristu probleemidele lihtsaid lahendusi. Meie kompetentsi kuuluvad: tule­müürid, virtuaal­privaat­võrgud, autenti­mine, autori­seerimine, kesk­haldus, OwnCloud baasil privaatpilve lahendused, Python tarkvaraarendus, PostgreSQL andmebaasid, Debian/Ubuntu jaoks tarkvara pakendus ning levitamine. Pakume nimetatud teemades ka koolitusi algajatele. Koodur OÜ tegutseb peamiselt Tallinnas. Meie klientide hulka kuuluvad Eesti Info­tehno­loogia Kolledž, Eesti Rahvus­raamatu­kogu, Välis­ministeerium, Tallinna Haridus­amet, Elering AS, Helmes AS jpt.

Loe lähemalt »

Prestige Worldwide OÜ

Prestige Worldwide OÜ on ettevõte, mis pakub oma klientidele IT teenuseid. Aitame luua ning hallata ettevõtetes võrgulahendusi ning aitame hooldada sealseid töökohti. Hoiame silma peal siseserveritel, jälgime varunduste teostamist ning oleme toeks nii e-posti, telefoni kui ka kaughalduse teel igapäevaste murede ja probleemide lahendamisel.

Loe lähemalt »

PP Electronics OÜ

PP Electronics OÜ on Pärnus registreeritud ettevõtte.

Loe lähemalt »

Teknet Arvutid OÜ

Teknet on Viljandis registreeritud ettevõte, mis keskendub SQL-Ledger baasil raamatupidamislahenduste pakkumisele.

Loe lähemalt »

Nordtech OÜ

Arvutiseerunud maailmas on vabavara ettevõtlikkuse parim abiline, võimaldades lihtsalt ja odavalt omi realiseerida ideid tarkvaras. Meie tunneme vabavara, teame parimaid projekte ja leiame vaba tarkvara laiast maailmast just teile sobivad lahendused

Loe lähemalt »

Rumma & Ko OÜ

Rumma & Ko OÜ on Eesti omanikega väikeettevõte, mille põhitegevus on vaba tarkvara arendamine ja klienditugi kaugtöö vormis. Ettevõttel on 20 klienti, seni peamiselt Belgias. Oleme huvitatud koostöö ja klientide leidmisest Eestis, et alustada ka siin projektidega Lino raamistiku baasil.

Lino on tarkvara raamistik andmebaasirakenduste tegemiseks Django ja Sencha ExtJS raamistike baasil. Lino on vaba tarkvara BSD litsentsi all. Professionaalsed arendajad teenivad raha osutatud teenuste eest, mitte litsentsi müügist.

Loe lähemalt »

Elkdata OÜ

Veebimajutus.ee aitab ettevõtetel veebis jalad alla saada, pakkudes laias valikus nii Euroopa kui rahvusvahelisi domeene registreerimiseks ning mugavaid võimalusi oma domeeniga e-posti aadresside ja vabavaralise kodulehe kasutuselevõtmiseks. Elkdata OÜ tegutseb turul juba üle 15 aasta ning on 20 000 domeeni ja serveriteenuse kliendiga Eestis suuruselt teine teenusepakkuja. Lisaks domeeni, e-posti ja veebimajutuste teenustele pakume klientidele ka SSL sertifikaate, SSD VPS pilveservereid ning ülilihtsaid veebiehitustööriistu.

Loe lähemalt »

Sandfox OÜ

Sandfox OÜ - Linux Serverid
Spetsialiseerunud Linux serverite haldusele ja lahendustele. Lisaks pakume andmehoidlalahendusi, intra- ja ekstraneti lahendusi, veebiservereid, varundus- ja monitooringulahendusi. Teostame ka vajadusel tehnilisi konsultatsioone. Saab abi ka litsentside soetamisel (Suse, Novell, Micro Focus).

Loe lähemalt »

Kontakt

MTÜ Avatud Lähtekoodiga ja Vaba Tarkvara Liit
© 2019 Alvatal

Suhtluskanalid